AtalSky+ Forum Mieszkańców
    • Kategorie
    • Ostatnie
    • Tagi
    • Popularne
    • Użytkownicy
    • Grupy
    • Zarejestruj się
    • Zaloguj się

    Sky is the Limit

    Stan zaawansowania prac budowlanych – budynek A

    Zaplanowany Przypięty Zablokowany Przeniesiony Budowa
    33 Posty 4 Uczestników 1.6k Wyświetlenia
    Załaduj więcej postów
    • Najpierw najstarsze
    • Najpierw najnowsze
    • Najwięcej głosów
    Odpowiedz
    • Odpowiedz, zakładając nowy temat
    Zaloguj się, aby odpowiedzieć
    Ten temat został usunięty. Mogą go zobaczyć tylko użytkownicy upoważnieni do zarządzania tematami.
    • K Niedostępny
      KOKOS @admin
      ostatnio edytowany przez

      @admin czy mamy jakieś oficjalne wieści od atal kiedy planowane jest zakończenie budowy i potem odbiory mieszkań?

      adminA 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
      • adminA Niedostępny
        admin @KOKOS
        ostatnio edytowany przez

        @KOKOS Oficjalne tak, ale publiczne nie. Powiedzieli mi, że każdemu nabywcy, który zadzwoni, podadzą tę samą datę. Ale bardzo nie chcą, żeby to ogłaszać.

        K 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
        • K Niedostępny
          KOKOS @admin
          ostatnio edytowany przez

          @admin a jak z odbiorami? coś mówili?

          adminA 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
          • adminA Niedostępny
            admin @KOKOS
            ostatnio edytowany przez

            @KOKOS Do odbiorów jest kolejka, w której warto się ustawić, jeśli zależy nam na czasie. Ja już znam termin mojego odbioru, podałem go wykończeniowcom, liczę dni.

            K S 2 odpowiedzi Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
            • K Niedostępny
              KOKOS @admin
              ostatnio edytowany przez

              @admin budynek A?

              N 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
              • N Niedostępny
                natalia @KOKOS
                ostatnio edytowany przez

                @KOKOS
                Zapytałam dzisiaj kierownika budowy kiedy planują zakończyć budowę. Powiedział, ze budynek A nie będzie ukończony ani oddany w tym roku. Czy ktoś ma jakieś inne info? Panie w atalu informują, że próbują się wyrobić żeby we wrześniu były odbiory.

                adminA 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
                • adminA Niedostępny
                  admin @natalia
                  ostatnio edytowany przez

                  @natalia A podał jakiś powód? Może chodziło mu tylko o pozwolenie na użytkowanie, a odbiory będą tylko że techniczne?

                  N 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
                  • N Niedostępny
                    natalia @admin
                    ostatnio edytowany przez

                    @admin
                    Tak, stwierdził, że w budynku A nie ma zrobionych wylewek w mieszkaniach ani podłóg (mimo, że na stronie w Atal są w bodaj 95%), ze dookoła nie jest nic zrobione. Wspomniałam o zakończeniu planowanym 15 lipca to parsknął śmiechem i powiedział, że nie ma szans. Powiedział, że mniejsze będą gotowe, ale A niby nie.

                    1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
                    • S Niedostępny
                      skysky @admin
                      ostatnio edytowany przez

                      @admin jaki jest to mniej więcej termin? dzwoniłem i usłyszałem, że nie ma żadnej listy i dopiero będą dzwonić i ustalać. Budynek A czy B?

                      adminA 1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj
                      • adminA Niedostępny
                        admin @skysky
                        ostatnio edytowany przez

                        Budynek B jest już dawno skończony i trwają procedury administracyjne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

                        Natomiast w A budowa ma się zakończyć w ciągu kilku tygodni, pozwolenia zajmą nieco więcej, bo ma więcej pięter.

                        1 odpowiedź Ostatnia odpowiedź Odpowiedz Cytuj

                        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                        With your input, this post could be even better 💗

                        Zarejestruj się Zaloguj się
                        • Pierwszy post
                          Ostatni post

                        e-mail do admina

                        Czat
                        • Sound
                        • Notification
                        • Hide